AirBerlin Scandinavian Airlines SAS

Bilety do Kopenhagi w promocjach SAS i Air Berlin

Generic 468x60

Dwie linie lotnicze oferujące połączenia m.in. z polskich lotnisk: niemieckie linie lotnicze Air Berlin oraz największy skandynawski przewoźnik SAS – oferują aktualnie promocyjne ceny na loty do wybranych miast europejskich, w tym do stolicy Danii, Kopenhagi.
Kopenhaga w promocyjnej ofercie SAS.

Cena biletu na trasie Warszawa – Kopenhaga – już od 275 złotych. Cena zawiera opłaty dodatkowe, w  tym lotniskowe oraz podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Cena może się zmieniać – w związku z ewentualnymi wahaniami kursów walutowych. Bilety są dostępne w ofercie do 16 listopada (na loty wykonywane również do tego dnia). Taryfa obowiązuje na lot w jednym kierunku. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych przez przewoźnika w puli promocyjnej. Oferta może nie dotyczyć terminów świątecznych.

Druga z ofert promocyjnych – Air Berlin – dotyczy lotniska w Gdańsku Rębiechowie. Bilety można zakupić w cenie od ok. 315 złotych. Są dostępne w ofercie do 15 listopada 2012 roku ( na loty odbywające się także do tego dnia). Promocja może jednak również zakończyć się wcześniej – w przypadku wykupienia wszystkich biletów dostępnych w puli promocyjnej.
Cena obowiązuje na lot w jedną stronę.
Promocja może nie dotyczyć terminów świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100