Lufthansa

Bilety do Lyonu w promocji Lufthansy i Swiss

Generic 468x60

Lyon to jedno z popularniejszych miast francuskich – loty do Lyonu często oferowane są w promocjach –aktualnie do Lyonu możemy się wybrać m.in. z Lufthansą i ze Swiss. Bilety na loty z Warszawy do Lyonu w ofercie Lufthansy są do nabycia w cenie już od ok. 770 złotych. Promocja trwa do 30 listopada 2012 roku – na loty odbywające się również do końca tego miesiąca. Promocja może jednak zakończyć się wcześniej w przypadku zakupienia wszystkich biletów dostępnych w puli.

Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Obowiązuje na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc. Cena może ulegać wahaniom – w zależności od aktualnych notowań kursów walutowych.

Do Lyonu (również z warszawskiego Okęcia) możemy polecieć także ze szwajcarskim przewoźnikiem, liniami Swiss Air. Cena biletu na lot w obie strony (pobyt minimalny – niedziela, maksymalny – jeden rok) już od ok. 715 złotych. Cena może się zmieniać, co jest uwarunkowane aktualnymi w dniu zakupu biletu notowaniami kursów walutowych. Promocja trwa do 31 grudnia 2012 roku – na loty odbywające się również do tego dnia.

Sprzedaż biletów może się jednak zakończyć wcześniej – pula promocyjna jest ograniczona.

Więcej informacji na temat warunków promocji – w serwisach internetowych przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100