Czech Airlines

Czeskie Linie Lotnicze CSA zapraszają do rezerwacji biletów do Madrytu i Mediolanu

Generic 468x60

Czeskie Linie Lotnicze CSA zapraszają do rezerwacji biletów do Madrytu i Mediolanu – w ramach trwającej jeszcze oferty promocyjnej. Bilet do Mediolanu w cenie od ok. 770 złotych. Wylot – z krakowskiego lotniska Balice. Sprzedaż biletów do 20 lipca 2011 roku (albo do wyczerpania puli promocyjnej). Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem serwisu internetowego przewoźnika na loty odbywające się do 30 września 2011 roku.

Cena zawiera dodatkowe opłaty – lotniskowe i podatki, należy natomiast dodać opłatę transakcyjną. Bilet na podróż w obie strony, pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Drugi z oferowanych w promocji kierunków to Kraków – Madryt. Cena biletu – od ok. 950 złotych (za lot w obie strony, z wliczonymi opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Rezerwacje na loty odbywające się do 30 września 2011 roku. Bilety będą dostępne do 20 lipca 2011 rok albo do wyczerpania zapasów. Pobyt minimalny – niedziela, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Przewoźnik informuje o możliwości zmiany cen w związku z ewentualnymi wahaniami w notowaniach kursów walutowych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100