Inne

Czy AirOnix uruchomi nowy kierunek Symferopol – Warszawa

Generic 468x60

Ukraińskie linie lotnicze AirOnix mają zamiar uruchomić nowy kierunek. Tym razem przewoźnik chce zaproponować bezpośrednie połączenie między Warszawą i Symferopolem. Informacje o planach w tym zakresie pojawiły się niedawno w serwisie internetowym przewoźnika. Wszystko więc wskazuje na to, że do inauguracji nowego kierunku dojdzie w niedługim czasie.

W chwili obecnej nie można podać żadnych bardziej szczegółowych informacji na temat planowanej inauguracji, oprócz zapowiedzi w komunikacie nie pojawiły się żadne informacje przybliżające warunki związane z korzystaniem z tego połączenia. W systemie rezerwacyjnym AirOnix nie ma również jeszcze biletów.

Można się spodziewać, że zapowiedź uruchomienia kierunku jest elementem szerszej strategii rozwojowej przewoźnika, obecnego na rynku stosunkowo od niedawna, bo od pięciu lat. AirOnix dość dynamicznie rozwija siatkę oferowanych połączeń. Niedawno zapowiedziano uruchomienie lotów na trasach krajowych: Symferopol – Kijów i Symferopol – Lwów. W ofercie przewoźnika również dwa najpopularniejsze kierunki rosyjskie: Moskwa i Petersburg.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100