Lot

Dobry początek roku dla PLL LOT

Generic 468x60

Początek 2012 roku okazał się udany dla Polskich Linii Lotniczych LOT – w pierwszych miesiącach roku odnotowano bardzo dobre wyniki – w porównaniu z ubiegłym rokiem wyniki lutego okazały się lepsze zarówno w ramach ruchu międzynarodowego, jak i krajowego. W lutym 2012 roku wyniki ogólne były o czternaście procent lepsze, w ramach ruchu krajowego były jeszcze wyższe – o siedemnaście procent w porównaniu z lutym 2011 roku.

Lepsze wyniki przewoźnik uzyskał także w kategorii lotów w klasie biznes – o 26 procent w porównaniu z lutym ubiegłego roku. Przewoźnik nie tylko wykonuje więcej połączeń, osiąga lepsze wyniki w przewozie pasażerów, ale również wykonuje operacje lotnicze punktualniej (odnotowano poprawę zarówno w ramach odlotów, jak i przylotów).

W lutym udało się osiągać nawet ponad 99 procent punktualności przy stuprocentowej regularności. Przedstawiciele przewoźnika zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby te bardzo dobre wyniki otwarcia – roku 2012 – były kontynuowane w kolejnych miesiącach. Można się spodziewać, że zainteresowanie ofertą przewoźnika będzie rosło, szczególnie, że już pod koniec maja ruszą pierwsze, długo oczekiwane, loty międzykontynentalne na trasie Warszawa – Pekin.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100