Lot Ryanair

Dusseldorf w promocjach Ryanair i PLL LOT

Generic 468x60

Dusseldorf to jeden z najczęściej wybieranych kierunków niemieckich. Aktualnie do tego niemieckiego miasta możemy polecieć między innymi z liderem na rynku tanich połączeń w Europie, Ryanairem oraz z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.

Promocja w Ryanair. Wyloty z różnych polskich portów lotniczych, w tym z Bydgoszczy-Szwederowa. Cena biletu na lot w jednym kierunku – od ok. 50 złotych (z wliczonymi opłatami dodatkowymi – lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Sprzedaż biletów będzie prowadzona do 31 sierpnia 2012 roku (albo do wyczerpania puli promocyjnej). Loty będą się odbywały do 30 listopada 2012 roku. Promocja może nie obowiązywać w okresach świątecznych.

Promocja w PLL LOT. Wylot z warszawskiego Okęcia. Cena biletu na lot w dwie strony – od ok. 350 złotych. Cena zwiera opłaty dodatkowe, w tym lotniskowe oraz podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Może zakończyć się wcześniej i nie obowiązywać w okresach świątecznych. Minimalny okres pobytu – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Więcej informacji – serwisy internetowe przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100