Ryanair Wizzair

Eindhoven w promocji WizzAir i Ryanair

Generic 468x60

Jeszcze tylko dziś obowiązuje promocja w RyanAir, a Wizzair do 20 czerwca. Między innymi z Wrocławia i z Krakowa możemy polecieć do popularnego miasta w Holandii – Eindhoven. Aktualnie bilety w tym kierunku znajdziemy w promocji największych przewoźników niskokosztowych oferujących swoje usługi w Polsce: WizzAir i Ryanair.

Węgierskie tanie linie lotnicze WizzAir oferują bilety z Wrocławia do Eindhoven w cenie już od 19 złotych (wliczone opłaty dodatkowe i podatki, należy doliczyć opłatę transakcyjną i ewentualnie również opłatę za bagaż główny). Rezerwacje możliwe do 20 czerwca 2012 roku na loty wykonywane do 31 sierpnia 2012 roku. Cena na lot w jedną stronę, jest ruchoma, może się zmieniać wraz z wahaniami kursów walutowych.

Eindhoven również w promocji irlandzkiego taniego przewoźnika Ryanair. Wyloty – z krakowskiego lotniska Balice. Cena biletu (w jedną stronę) od ok. 110 złotych (cena z wliczonymi opłatami dodatkowymi, bez transakcyjnej i opłaty za bagaż rejestrowany). Sprzedaż biletów – do 18 czerwca 212 roku, na loty odbywające się do 31 sierpnia 2012 roku.

Promocje mogą zakończyć się wcześniej, w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli. Mogą też nie obowiązywać w okresach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100