Inne

Eurolot zainicjował połączenia z Krakowa do Zurychu i Hamburga

Generic 468x60

Eurolot, polskie linie lotnicze, do tej pory aktywne jedynie na rynku krajowym, rozpoczęły, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, loty na trasch międzynarodowych. W najnowszej siatce połączeń znalazły się między innymi dwa nowe kierunki realizowane bezpośrednio z drugiego co do wielkości polskiego lotniska – krakowskich Balic.

Od 12 czerwca 2012 roku pasażerowi korzystający z usług portu, mogą polecieć z Eurolotem do Szwajcarii (kierunek: Kraków – Zurych) oraz do Niemiec (jeden z najpopularniejszych kierunków – Hamburg).

Bilety dostępne są w cenie od 199 złotych. Rezerwacji można dokonywać bezpośrednio – za pomocą serwisu internetowego przewoźnika.

Eurolot zaproponował oba kierunki z dwóch powodów – liczy na zainteresowanie zarówno ze strony klientów biznesowych, oba miasta są ważnymi centrami biznesowymi oraz, a może przede wszystkim – ze względu na klienta turystycznego.

Loty wykonywane są trzy razy w tygodniu.

Szczegółowe informacje na temat nowości w ofercie Lato 2012, warunków przewozowych i możliwość rezerwacji biletów – serwis internetowy przewoźnika – www.eurolot.com.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100