Inne

Iceland Express wznawia loty Kraków – Reykjavik.

Generic 468x60

Islandzkie linie lotnicze Iceland Express wracają do Krakowa – już w czerwcu odbędą się pierwsze loty na trasie Kraków – Reykjavik. Tym samym Iceland Express zwiększa swoją obecność w Polsce. Przewoźnik oferuje również połączenia z największego polskiego lotniska – warszawskiego Okęcia.

Loty z Krakowa do stolicy Islandii (lotnisko Keflavik) będą się odbywały jeden raz w tygodniu – w czwartki. Pierwszy lot na nowej trasie zaplanowano na 8 czerwca 2012 roku. Loty będą wykonywane do 31 sierpnia. Odloty z Reykjaviku – godzina 17.50, przyloty do Krakowa – 23.50.

Samoloty z Krakowa będą startowały o godzinie 0.50 – lądowanie w Reykjaviku – godzina 03.20.

Trasa będzie obsługiwana przez samoloty typu Airbus A320. Maszyna może wziąć na pokład do 180 pasażerów. Połączenia z Krakowa do Reykjaviku będą realizowane w formule niskokosztowej.

Bilety można rezerwować za pośrednictwem serwisu internetowego przewoźnika oraz w popularnym systemie rezerwacyjnym Amadeus.

Warto zwrócić uwagę, że w tym roku linie Iceland Express będą musiały liczyć się z konkurencją – loty na trasie Kraków – Reykjavik (oraz Warszawa – Reykjavik) oferuje również inny przewoźnik islandzki – linie WOW Air.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100