Czech Airlines Lot

Larnaka w promocji Czech Airlines i PLL LOT

Generic 468x60

Larnaka to jeden z popularniejszych kierunków wakacyjnych podróży – również lotniczych. Na Cypr można obecnie udać się z liniami lotniczymi Czech Airlines i PLL LOT – obie linie oferują promocyjne ceny biletów. Cena biletu w CSA to 680 złotych. Bilety można rezerwować do 31 maja 2011 roku, wyloty w ramach oferty będą się odbywać również do 31 maja 2011 r. Cena dotyczy lotu w obie strony – z Warszawy do Larnaki i z Larnaki do Warszawy. Cena zawiera dodatkowe opłaty – lotniskowe oraz podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej.

Pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny 0 dwanaście miesięcy. Cena może ulec zmianie – z powodu wahań kursów walutowych. Liczba miejsc dostępnych w ramach promocji jest ograniczona.

 Larnaka oferowana jest w ramach promocji również przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Cena biletu na trasie warszawa – Larnaka – Warszawa to 329 złotych. Bilety można kupować do 30 czerwca 2011 roku, wyloty – do 31 marca 2012 roku. Cena zwiera dodatkowe opłaty – podatki oraz opłaty lotniskowe, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Pobyt minimalny – niedziela, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Promocja może zakończyć się wcześniej, jęli bilety dostępne w ramach puli promocyjnej zostaną sprzedane przed terminem.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100