EasyJet Germanwings

Londyn z Krakowa. Promocje w Germanwings i easyJet

Generic 468x60

Londyn od wielu lat jest niekwestionowanym numerem jeden w … Polsce, a dokładnie – to cieszący się największym zainteresowaniem kierunek podróży lotniczych z polskich lotnisk. W siatkach lotów realizowanych z największych i najmniejszych portów cywilnych zawsze znajdziemy stolicę Wielkiej Brytanii.

Londyn cieszy się niesłabnącą popularnością, trudno sobie wyobrazić, aby co najmniej jednej oferty lotów do tego miasta nie było w ofercie portu lotniczego – dlatego do Londynu wybierzemy się zarówno z lotnisk, które od wielu lat z powodzeniem funkcjonują na rynku, jak i z nowych lotnisk – jeśli działalność rozpoczyna nowy port, wiadomo, że Londyn będzie tym kierunkiem, który będzie oferowany od początku (np. lotnisko w Lublinie).

Nie oznacza to, że tylko na nowych lotniskach przewoźnicy mocno konkurują o zainteresowanie pasażerów swoją ofertą lotów do stolicy Zjednoczonego Królestwa.

Przykładowo – z krakowskich Balic możemy polecieć do Londynu z Germanwings i easyJet (m.in.). Aktualnie obie firmy oferują ceny promocyjne.

W ofercie Germanwings bilety dostępne są w cenie od ok. 330 złotych (cena zawiera dodatkowe opłaty, oprócz transakcyjnej i opłaty za bagaż główny). Rezerwacje prowadzone są do 10 marca 2013 r. na loty wykonywane do 30 września 213 r. Taryfa obowiązuje na lot w jedną stronę.

W ofercie easyJet bilety możemy nabyć już za 175 złotych (przelot w jedną stronę, z wliczonymi opłatami dodatkowymi, poza transakcyjną i opłatą za bagaż główny). Rezerwacje – do 28 lutego 2013 r., na loty wykonywane do 31 sierpnia 2013 r.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100