Germanwings Ryanair

Loty do Brukseli z Krakowa. Oferty promocyjne

Generic 468x60

Bruksela to jeden z częściej wybieranych kierunków europejskich podróży, zarówno biznesowych, jak i turystycznych.Loty do stolicy Belgii często oferowane są w ramach promocji, nie inaczej jest obecnie – z dwóch ofert promocyjnych mogą korzystać osoby planujące podróż do Brukseli z krakowskiego lotniska Balice.

Promocyjne warunki znajdziemy w ofercie największego taniego przewoźnika, który właśnie uruchomił na Balicach swoją bazę, Ryanaira i w ofercie tanich linii lotniczych Germanwings.

Oferta Ryanair

Bilety na lot w jednym kierunku już od 49 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej i opłaty za bagaż główny. Wyloty – do 31 maja 2013 roku. Cena jest zmienna i zależy od aktualnych notowań kursów walutowych. Liczba biletów w puli promocyjnej jest ograniczona.

Z Krakowa do Brukseli możemy polecieć również z niemieckim przewoźnikiem, Germanwings.

Oferta Germanwings

Cena – od ok. 330 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej i opłaty za bagaż główny. Dotyczy lotu w jedną stronę. Cena jest ruchoma – zależy od aktualnych notowań kursów walutowych. Oferta dotyczy lotów realizowanych do 30 września 2013 roku. Pula biletów promocyjnych jest ograniczona.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji i ich szczegółowych warunków – w serwisach internetowych przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100