Inne

Loty do Edynburga, Pragi i Wilna w ofercie Iceland Express

Generic 468x60

Islandzkie linie lotnicze – Iceland Express – zapowiadają wprowadzenie nowych kierunków do letniego rozkładu lotów. Na początek sezonu letniego – trzy nowości europejskie: Edynburg, Praga i Wilno. Przewoźnik od kilku lat jest obecny również na polskim rynku usług lotniczych – Iceland Express wykonują loty do Warszawy i do Krakowa, zarówno w przypadku pierwszego, jak i drugiego kierunku loty wykonywane są jeden raz w tygodniu – do Warszawy z Reykjaviku można polecieć w niedziele, natomiast do Krakowa w czwartki.

Iceland Express zapowiadają kontynuację obu tras w najnowszych rozkładach lotów, nie bez znaczenie dla podejmowania takich decyzji jest spodziewane dalsze zainteresowanie lotami z Islandii do Polski i z Polski do Islandii – obecnie Polacy stanowią największą grupę pracowników zagranicznych w tym skandynawskim kraju.

Nowości. Loty do Edynburga będą się odbywały dwa razy w tygodniu, do Pragi – jeden raz w tygodniu, podobnie do Wilna. W najnowszym rozkładzie lotów islandzkiego przewoźnika znajdą się również tak popularne kierunki jak między innymi: Berlin, Londyn, Paryż, Barcelona, Billund, Goeteborg, Bolonia, czy Bazylea.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100