Lot

Loty do Hanoweru w ofercie PLL LOT

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają nowy kierunek niemiecki – niedługo w ofercie przewoźnika znajdą się loty do Hanoweru – będzie to jednocześnie już szóste miasto u naszych zachodnich sąsiadów, do którego możemy polecieć z polskim przewoźnikiem. Pierwszy lot odbędzie się już 1 października 2012 roku – bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym PLL LOT.

Hanower to kierunek atrakcyjny zarówno dla osób wybierających się w podróże w celach turystycznych, jak i biznesowych. To jeden z większych ośrodków usługowych i handlowych Europy i węzeł komunikacyjny, za pośrednictwem którego można wygodnie dostać się do różnych miejsc na całym świecie.
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają ten kierunek głównie ze względu na pasażerów biznesowych – szacunki wskazują, że kierunek powinien się cieszyć dużym zainteresowaniem.

Do Hanoweru można będzie polecieć z Warszawy. Loty na nowej trasie będą obsługiwały samoloty typu Embraer 170. Loty zaplanowano na sześć dni w tygodniu (wszystkie dni oprócz sobót).

Więcej informacji – serwis internetowy przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100