Inne Ryanair

Loty do Manchesteru w promocji Swiss i Ryanair

Generic 468x60

Manchester – jedno z najpopularniejszych miast w Wielkiej Brytanii – cel podróży wielu Polaków. Aktualnie dwie linie lotnicze – tradycyjny przewoźnik Swiss i lider na rynku tanich połączeń, irlandzki Ryanair – oferują tańsze bilety na loty do Manchesteru.

W ofercie szwajcarskiego przewoźnika lot na trasie Warszawa – Manchester w promocyjnej cenie już od ok. 720 złotych (z wliczonymi opłatami dodatkowymi, oprócz transakcyjnej). Cena może się zmieniać – co jest uzależnione od notowań kursów walutowych. Bilety są w ofercie do 31 sierpnia 2012 roku – loty będą się odbywać również do tego dnia. Oferta może zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w promocji. Cena dotyczy lotu w obie strony, z pobytem minimalnym – niedzielą i maksymalnym – jeden miesiąc.

Do Manchesteru możemy polecieć również z Ryanair z lotniska w Katowicach-Pyrzowicach. Promocja trwa do 31 sierpnia (albo do wyczerpania puli promocyjnej). Loty będą wykonywane do 30 listopada 2012 roku. Cena jest uzależniona od aktualnych notowań kursów walutowych. Za lot w jednym kierunku zapłacimy ok. 145 złotych. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli przed terminem.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100