Inne Ryanair

Loty do Mediolanu w promocji w Alitalii i RyanAir

Generic 468x60

Dwie linie lotnicze, włoski przewoźnik Alitalia i największe tanie linie lotnicze w Europie, irlandzki Ryanair, oferują bilety do Mediolanu w promocji.

W ofercie Alitalii – bilety w cenie od 260 złotych, rezerwacji można dokonywać do 11 kwietnia, na loty odbywające się również do tego dnia. Cena zawiera opłaty dodatkowe, w tym opłaty lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Cena dotyczy lotu w obie strony, minimum pobytu – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – trzy miesiące. Cena jest ruchoma, może się zmienić w związku z wahaniami w notowaniach kursów walutowych. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym, może też zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli, zostaną sprzedane.

Wylot z Warszawy.

Z Łodzi można wybrać się do Mediolanu z Ryanairem (w ofercie również inne lotniska w Polsce). Promocyjna cena biletu (lot w jednym kierunku) – od ok. 45 złotych. Cena może się zmieniać w przypadku zmian w notowaniach kursów walutowych, do ceny należy doliczyć opłatę transakcyjną, inne opłaty dodatkowe – wliczone w cenę. Loty w ramach promocji odbywają się do 30 maja 2012 roku.

Szczegółowe informacje na temat aktualnych ofert promocyjnych na stronie eSky.pl


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100