Lot

Loty do Pragi i Bukaresztu – promocja PLL LOT

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do wzięcia udziału w najnowszej promocji, w ramach której oferowane są różne kierunki europejskie, w tym wiele stolic. Można np. rezerwować bilety do Pragi i do Bukaresztu.

Do stolicy sąsiedzkich Czech możemy z PLL LOT polecieć z Warszawy w cenie już od ok. 390 złotych. Bilety będą dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika do 31 marca 2012 roku (ewentualnie do wyczerpania puli promocyjnej). Rezerwacji można dokonywać na loty odbywające się do 31 stycznia 2013 roku.

Cena zawiera opłaty lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa na przelot w obie strony. Cena może ulec zmianie w przypadku wahań kursów walutowych.

Podobne warunki dotyczą rezerwacji biletów na trasie Warszawa – Bukareszt. Do stolicy Rumunii możemy polecieć również do 31 stycznia 2013 roku. Sprzedaż biletów będzie prowadzona do 31 marca 2012 roku albo do wyczerpania puli biletów udostępnionych w promocji. Cena biletu (Warszawa – Bukareszt – Warszawa) od ok. 390 złotych.

Więcej informacji – serwis internetowy przewoźnika: LOT.COM


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100