Lot Norwegian

Loty do Tallina w promocji

Generic 468x60

Wakacje sprzyjają podróżom – warto poznawać nie tylko dalekie kraje, ale również bliskie stolice. Z pewnością warto udać się do stolicy Estonii – Tallina. Aktualnie przewoźnicy oferują dwie promocje – niższe ceny biletów znajdziemy w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT oraz Norwegian Air Shuttle.

Tallin z PLL LOT. Loty z Warszawy. Cena biletu – od ok. 350 złotych. Cena zawiera opłaty dodatkowe – lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Obowiązuje na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc. Rezerwacji można dokonywać do 31 lipca 2012 roku na loty wykonywane również do tego dnia. Promocja może nie obowiązywać w okresach świątecznych, może również zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli.

Tallin w ofercie Norwegian Air Shuttle. Wylot – również z Warszawy. Cena biletu – od ok. 830 złotych. Rezerwacje – do 10 lipca 2012 roku, na loty wykonywane do 31 sierpnia 2012 roku. Bilet na lot w jedną stronę. Cena – z opłatami dodatkowymi, może zostać również dodana opłata za bagaż główny, obowiązuje również opłata transakcyjna. Promocja może nie obowiązywać w okresach świątecznych, może również zakończyć się wcześniej, jeśli bilety zostaną wykupione przed terminem podanym w ofercie.

Więcej informacji –serwisy internetowe przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100