Inne

Loty do Zurychu i Genewy w promocji Swiss Air

Generic 468x60

Szwajcarskie linie lotnicze Swiss oferują dwa najpopularniejsze kierunki w Szwajcarii – Zurych i Genewę w atrakcyjnej promocji. Do obu miast możemy polecieć z warszawskiego lotniska Okęcie.

Kierunek Warszawa – Zurych w cenie od ok. 450 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty – lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Dotyczy lotu w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i pobytem maksymalnym – jeden rok. Rezerwacje możliwe do 31 sierpnia 2012 roku. Loty (w ramach oferty) będą się odbywały również do końca sierpnia. Cena jest ruchoma – zależna od aktualnych w dniu rezerwacji biletu – notowań kursów walutowych.

W ofercie promocyjnej również Genewa. Bilety w cenie od 645 złotych. Cena na lot w obie strony, pobyty minimalne/maksymalne – podobnie jak w przypadku lotu do Zurychu. Rezerwacje/ termin wylotu – do 31 sierpnia 2012 roku.
Liczba biletów udostępnionych w puli promocyjnej jest ograniczona. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wcześniejszego zakupu wszystkich biletów z puli.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100