Inne

Loty z Warszawa do Splitu w ofercie Eurolotu

Generic 468x60

Eurolot oferujący do głównie loty na trasach krajowych, od kilku tygodni rozszerza swoją ofertę, w której zainteresowani pasażerowie znajdą nie tylko popularne polskie miasta, ale również wiele innych kierunków europejskich.

W zbliżającym się okresie wakacyjno-urlopowym szczególnym zainteresowaniem cieszą się kierunki na południu europy, od kilku sezonów szczególnie modna jest Chorwacja, odpowiadając na to zapotrzebowanie, Eurolot, zdecydował się na uruchomienie kolejnego kierunku chorwackiego – tym razem do siatki połączeń realizowanych w okresie letnim dołączy jedno z najpopularniejszych miast w Chorwacji – Split.

Do Splitu, jednego z największych miast w Chorwacji, często odwiedzanych przez polskich turystów, można będzie polecieć z Warszawy. Pierwsze loty mają ruszyć już w czerwcu 2012 roku.
Do Splitu można będzie polecieć jeden raz w tygodniu – w czwartki. Sprzedaż biletów rozpocznie się w połowie maja – jeśli jesteśmy zainteresowani tym kierunkiem, warto już teraz zaglądać do systemu rezerwacyjnego na stronie internetowej Eurolotu. Ceny biletów – w jedną stronę 199 złotych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100