Lufthansa

Lufthansa promocja świąteczna

Generic 468x60

Okres przedświąteczny dla klientów Lufthansy będzie szczególny – klimat Bożego Narodzenia odczują pasażerowie niemal wszystkich lotów obsługiwanych przez niemieckiego przewoźnika. Na wybranych trasach europejskich i międzykontynentalnych obowiązywać będzie między innymi specjalne, świąteczne menu, do tego wszyscy pasażerowie otrzymają świąteczne upominki.

Pasażerowie udający się w podróż klasą biznes otrzymają świąteczne upominki opakowane w tradycyjną mikołajkową skarpetę, bez podarunków nie pozostaną również pasażerowie odbywający podróż w klasie ekonomicznej. Na prezenty złożą się różne słodycze – tradycyjne, niemieckie bożonarodzeniowe słodycze i świąteczne, pachnące kartki.

Zmieni się również menu pokładowe – na różnych trasach różne świąteczne smakołyki, w tym również specjalne wino – grzane z cynamonem i śliwkami.

Specjalna oferta bożonarodzeniowa w Lufthansie to nie tylko sympatyczna podróż w świątecznej atmosferze, świąteczne zapachy i prezenty, ale także specjalna oferta cenowa obowiązująca w przypadku lotów na trasach międzykontynentalnych.

Do 21 grudnia 2011 r. można rezerwować loty na trasach do: Afryki, Ameryki Północnej i Azji w ramach świątecznej oferty – niższe ceny obowiązują na loty odbywające się do 31 marca 2012 roku.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100