Wizzair

Najnowsza promocja WizzAir na tanie loty do Niemiec

Generic 468x60

WizzAir zaprasza – w ramach najnowszej promocji – między innymi do Niemiec. W ofercie najpopularniejsze miasta w tym kraju, w tym między innymi Kolonia (Bonn) i Dortmund. Ceny biletów na trasie Gdańsk – Kolonia/Bonn już od ok. 40 złotych.

Wyloty w ramach oferty będą wykonywane do 15 czerwca 2012 roku. Rezerwacji można dokonywać do 31 stycznia 2012 roku. Cena zawiera opłaty dodatkowe, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej i opłaty za bagaż główny, która może zostać doliczona.

Cena dotyczy lotu w jednym kierunku. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym, podobnie jak w przypadku drugiego z oferowanych kierunków: Łódź – Dortmund.

Cena biletu na tej trasie również od ok. 40 złotych (z wszystkimi opłatami oprócz opłaty transakcyjnej i ewentualnie również za bagaż główny). Rezerwacje i terminy wylotów – jak wyżej.

Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety z puli zostaną sprzedane. Cena może się różnić od podanej w ofercie w przypadku zmiany w notowaniach kursów walutowych.

Szczegółowe informacje na temat warunków przewozu i rezerwacje – serwis internetowy WizzAir.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100