Lot

Nowa promocja w PLL LOT – „Siedem o siódmej”

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT zachęcają do korzystania z nowej oferty – w jej ramach uaktywniona zostanie kolejna taryfa. Będzie to oferta „Siedem o siódmej”. Uruchamiając nową taryfę przewoźnik wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Co oznaczają tytułowe „siódemki”? Oferta ma charakter promocyjny i będzie obowiązywać w wybranym dni i wybranych godzinach – zgodnie z nazwą – z oferty „Siedem o siódmej” można będzie skorzystać w siódmy dzień tygodnia, czyli w każdą niedzielę, od godziny siódmej wieczorem do północy, bilety, które w danym tygodniu będą oferowane w ramach promocji będą dotyczyły zawsze siedmiu kierunków.

„Siedem o siódmej” to oferta przygotowana z myślą o tych klientach, którzy do tej pory nie byli zainteresowani korzystaniem z ofert o charakterze promocyjnym, głównie dlatego, że nie odpowiadały one ich potrzebom. Teraz, dzięki nowej taryfie, będą mogli np. zaplanować udany weekend w Europie – oferta skierowana jest przede wszystkim do turystów (sprzedaż biletów prowadzona jest tylko w niedziele i dotyczy wyłącznie terminów weekendowych).

Więcej informacji – serwis internetowy PLL LOT.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100