Lot

Nowa promocyjna taryfa biznesowa w PLL LOT

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają nową taryfę – tym razem taryfa będzie dotyczyła lotów oferowanych pasażerom biznesowym. Dzięki nowej ofercie można będzie taniej podróżować do Kanady, a dokładniej – do jednego z najpopularniejszych kanadyjskich miast – Toronto.

Nowa taryfa funkcjonuje jako ZPRO22LO i obowiązuje na loty z Polski do Toronto. Z tej specjalnej, promocyjnej oferty mogą korzystać klienci, którzy zdecydują się na rezerwację biletu w terminie do 31 maja 2012 roku. Podróże objęte terminami rezerwacji mogą się odbywać natomiast od 1 czerwca do 10 września 2012 roku.
Obowiązująca cena biletu w ramach promocji to już od 7 693 złotych (na lot w obie strony). Minimum pobytu – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – trzy miesiące. Zwroty – nie przewidziano takiej możliwości.

Zmiany rezerwacji również niedozwolone, możliwy jest natomiast transfer do wyższej taryfy biznes – sprzedaż biletu musi nastąpić w terminie nieprzekraczalnym 24 godzin od momentu złożenia rezerwacji, a sama rezerwacja musi być potwierdzona na wszystkich odcinkach.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100