Lufthansa

Nowa usługa Rail&Fly dla klientów Lufthansy

Generic 468x60

Lufthansa oferuje atrakcyjną  nową usługę – dzięki porozumieniu z Kolejami Niemieckimi może zapewnić efektywną obsługę łączącą transport kolejowy z transportem lotniczym – mowa o nowej usłudze Rail&Fly. Dzięki tej nowości pasażerowie udający się w z Lufthansą w podróż na trasach międzynarodowym, mogą szybko i prosto zakupić bilet na lot (w atrakcyjnej cenie) a do tego – szybko, wygodnie i tanio dotrzeć na lotnisko z dowolnej stacji kolejowej w Niemczech.

Usługa Rail&Fly dostępna jest w cenie 25 euro (klasa 2, w jedną stronę, najdroższy wariant – 90 euro za przejazd 1 klasą w dwie strony). Usługa oferowana jest wszystkim zainteresowanym klientom, niezależnie od tego w jakim charakterze odbywają podróż, czy jest to podróż biznesowa, służbowa, czy też turystyczna.

Zaletą usługi jest nie tylko łatwa dostępność, ale również elastyczność – bilet w jej ramach zachowuje ważność nie tylko w dniu podróży, ale również na jeden dzień przed wylotem i jeden dzień po przylocie na dowolne lotnisko w Niemczech. Rail&Fly to bilety w pociągach różnego rodzaju, zarówno Intercity,  jak i Eurocity i Intercity Express – bez żadnych dodatkowych opłat.

Więcej informacji – serwis internetowy przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100