Inne

Nowe tanie linie lotnicze WOW Airi oferują loty z Polski do Reykjaviku

Generic 468x60

Za kilka miesięcy na polskim rynku usług lotniczych pojawi się nowa firma – będą to linie lotnicze WOW Air, które uruchomią dwa nowe kierunki: Warszawa – Reykjavik i Kraków – Reykjavik (lotnisko Keflawik). Do stolicy Islandii można będzie polecieć w najbliższym sezonie letnim 2012. Rejs inauguracyjny z Warszawy odbędzie się 11 czerwca 2012 roku. Loty będą się odbywały dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i w środy.

Pierwszy lot z krakowskiego lotniska Balice dzień później, czyli 12 czerwca 2012 roku, zaplanowano jeden lot w tygodniu – z Krakowa do stolicy Islandii można będzie polecieć we wtorki.

Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, dostępne są terminy do końca sierpnia 2012 roku.

Reykjavik znajdował się już w siatce połączeń z krakowskich Balic – loty wykonywały islandzkie linie lotnicze Iceland Express, w chwili obecnej przewoźnik oferuje loty na trasie Warszawa – Reykjavik.

WOW Air to nowy przewoźnik w Islandii, spółka funkcjonuje od niedawna, plany przewoźnika są szerokie, aktualnie koncentruje się na  rozszerzaniu oferty europejskiej. Z WOW Air można będzie polecieć m.in. do Krakowa, Warszawy, Londynu, Paryża, Zurychu, Kopenhagi, Bazylei, Berlina, czy do Alicante.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100