Lufthansa

Nowe taryfy Economy Light, Calssic i Flex na na loty Lufthansa

Generic 468x60

Niemieckie linie lotnicze Luthansa wprowadzają od października 2015 nowe taryfy na loty do miast europejskich. Dzięki nowym europejskim taryfom Lufthansy mamy możliwość wyboru ceny, która nam najbardziej odpowiada. ‘Light’, ‘Classic’ albo ‘Flex’. Można zatem wybrać jedną z trzech taryf w Klasie Ekonomicznej i zapłacić jedynie za te korzyści i serwisy, z których zamierzamy skorzystać.

Economy Light

Podstawowa taryfa jest najtańszą opcją Nowa taryfa ‘Light’ jest idealna dla osób podróżujących jedynie z bagażem podręcznym w dokładnie określonych terminach, bowiem rezerwacje w tej taryfie nie podlegają zmianom, a biletów nie można zwracać. Za dodatkową opłatą można nadać jedną sztukę bagażu oraz zarezerwować sobie wybrane miejsce w samolocie.

Economy Classic

Standardowa taryfa wraz z przysługującymi serwisami. Taryfa ‘Classic’ zawiera wszystkie te serwisy, których zwykle oczekuje się w Klasie Ekonomicznej i dlatego jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tych serwisów będą korzystać. Dodatkowo taryfa oferuje większą elastyczność terminów podróży, gdyż rezerwację można za odpłatnością zmieniać.

Economy Flex

Taryfa elastyczna – ponieważ plany podróży mogą się zmienić/ Taryfa ‘Flex’ stworzona została przede wszystkim z myślą o pasażerach, dla których najważniejsza jest elastyczność przy planowaniu podróży. Możliwa jest zmiana rezerwacji, a nawet zwrot biletu za odpłatnością. W ramach naszej aktualnej promocji przy rezerwacji w tej taryfie otrzymuje się 50% więcej mil.

Już teraz można rezerwować bilety w nowych europejskich taryfach Lufthansy z terminem podróży od października 2015. Np loty do Aten od 769 pln, Barcelony od 899 pln czy loty do Lizbony od 579 pln

rezerwacje online na stronie lufthansy


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100