Wizzair

Nowy konkurs WizzAir dla użytkowników Facebooka

Generic 468x60

Tanie linie lotnicze WizzAir zachęcają do udziału w kolejnym konkursie, tym razem mogą w nim wziąć udział internauci udzielający się na Facebooku, to właśnie z myślą o nich przygotowano konkurs – zadaniem uczestników będzie dodanie na profil firmy zdjęcia albo filmu, które mogłyby stanowić najlepszą formę reklamy przewoźnika, aby dać sobie szansę na wygraną w konkursie należy również wykazać się kreatywnością słowa i wymyślić slogan reklamowy dla WizzAir.

Kto będzie się kwalifikował do następnych etapów konkursu? O tym zdecyduje najszersze z możliwych jury, a więc sami użytkownicy Facebooka, którzy co tydzień wskażą czterech laureatów – szczęśliwcy polecą do Warszawy albo do Budapesztu, gdzie będą mogli spędzić ciekawy weekend.

To nie wszystkie nagrody związane z konkursem – laureaci będą również mieli możliwość uczestniczenia w profesjonalnej sesji zdjęciowej z WizzAmbasadorami, osobami, które również za pośrednictwem profilu WizzAir na Facebooku, zostały wybrane twarzami największego przewoźnika niskokosztowego w regionie Środkowej i Wschodniej Europy.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100