Malev

Odprawa przez telefon komórkowy w Malev

Generic 468x60

Węgierskie linie lotnicze Malev wprowadziły nową, atrakcyjną usługę, która usprawni obsługę pasażerską, nowość to możliwość wykonania samodzielnej odprawy za pomocą telefonu komórkowego – to ciesząca się coraz większą popularnością odprawa w systemie mobile check-in. Usługa jest nie tylko wygodna w użyciu, elastyczna, bezpieczna, ale również proekologiczna – zużywamy mniej papieru, ponieważ system mobile check-in nie wymaga wydruku tradycyjnej karty pokładowej.

Aby skutecznie przeprowadzić odprawę należy jedynie posiadać telefon komórkowy, za pomocą którego można połączyć się z internetem i stroną internetową Malev. Wszystko odbywa się szybko i bez żadnych formalnych komplikacji. Wystarczy wpisać podstawowe dane, takie jak: nazwisko, numer biletu albo rezerwacji. Użytkownik aplikacji następnie może wybrać swoje miejsce na pokładzie, otrzymuje kartę pokładową – za pośrednictwem SMS-a albo wiadomości e-mailowej.

Na kacie pokładowej znajduje się kod kreskowy, który można wyświetlać na ekranie telefonu – kartę pokładową należy okazać w punkcie kontroli lotniskowej i przy wchodzeniu do samolotu.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100