Olt Express

OLT Germany będzie nadal działać

Generic 468x60

Informacji o OLT Express ciąg dalszy – myliłby się ten, kto by myślał, że ta nazwa wraz z odejściem od finansowania przewoźnika przez spółkę Amber Gold i po zawieszeniu koncesji lotniczej przez ULC – zniknie ostatecznie z rynku usług lotniczych.

W skład grupy OLT Express wchodziły trzy linie lotnicze: dwie z nich, działające w Polsce, zakończyły już działalność (OLT Express Regional – dawne linie Jetair oraz OLT Express Poland – rozpoczęły działalność po przejęciu przez Amber Gold większości udziałów w liniach czarterowych Yes Airways) trzecia – OLT Express Germany, udało się sprzedać, co oznacza, że będą kontynuowały działalność na rynku przewozów lotniczych. Spółka będzie funkcjonować już bez udziału polskiego kapitału.

Niemiecki przewoźnik działający w strukturze OLT Express funkcjonował również jako OLT (czyli Ostfriesische Lufttransport GmbH). To jeden z najstarszych przewoźników w Niemczech, działający z powodzeniem od kilkudziesięciu lat. Po przejęciu przez Amber Gold zmieniła nazwę na OLT Express Germany.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100