Olt Express

OltExpress uruchamia loty do UK, Włoch, Francji i Niemec z Bydgoszczy

Generic 468x60

Zima 2012/2013 będzie szczególna dla lotniska w Bydgoszczy. Po raz pierwszy będzie mogło zaproponować klientom wiele nowych i atrakcyjnych destynacji. Nowe kierunki pojawią się w ofercie nowego przewoźnika efektywnie zdobywającego w ostatnim czasie rynek krajowy – OLT Express.

Współpraca przewoźnika z portem w Bydgoszczy zapowiada się intensywnie – od 29 października 2012 roku uruchamiane będą kolejne kierunki – popularne miasta w: Wielkiej Brytanii, Irlandii, w Niemczech, Włoszech i we Francji.

Ceny biletów – konkurencyjne – już od 149 złotych. Zainteresowani mogą już dokonywać rezerwacji – bilety na kierunki obsługiwane z bydgoskiego lotniska znalazły się już w internetowej sprzedaży OLT Express.

Nowe kierunki: Wielka Brytania: Londyn, Newcastle, Edynburg, Liverpool, Bristol. Irlandia: Cork. Niemcy: Frankfurt-Hahn, Dortmund, Memmingen. Włochy: Rzym, Mediolan. Francja: Paryż.

Więcej informacji na temat nowych kierunków – serwis internetowy lotniska i OLT Express, tam również możliwość rezerwowania biletów w wybranych terminach.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100