Ryanair

Oslo w promocji Ryanair

Generic 468x60

Stolica Norwegii to jeden z częściej wybieranych kierunków europejskich, dlatego loty do i z Oslo możemy znaleźć często w ofertach promocyjnych przewoźników – zarówno tanich, jak i tradycyjnych. Aktualnie możemy rezerwować bilety na loty do Oslo w ofercie lidera tanich lotów w Europie – linii lotniczych Ryanair.

Bilety dostępne są w cenach już od 19 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej i opłaty za bagaż główny. Rezerwacji można dokonywać do 6 lutego 2013 roku na loty odbywające się do 31 maja 2013 roku.

Wyloty z lotniska w Modlinie (aktualnie loty odbywają się z warszawskiego Okęcia w związku z remontem pasa startowego na lotnisku w Modlinie – przewoźnik na bieżąco podaje informacje na temat możliwych zmian w tym zakresie i planowanego terminu powrotu do Modlina).

Z Ryanairem do Oslo możemy polecieć również (m.in.) z Wrocławia. Cena biletu – również od 19 złotych. Terminy – takie same jak w przypadku kierunku Warszawa – Oslo.

Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku zakupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli. Oferta może nie dotyczyć terminów świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100