Norwegian Ryanair

Piza z Warszawy i z Krakowa – promocyjne oferty tanich przewoźników

Generic 468x60

Piza – jedno z najbardziej charakterystycznych włoskich miast, odwiedzane co roku przez setki tysięcy turystów z całego świata. W ofercie przewoźników lotniczych Pizę dość często znajdziemy w ramach promocji.Aktualnie promocyjne ceny biletów do Pizy znajdziemy w ofertach dwóch tanich przewoźników: Norwegian Air Shuttle i Ryanair.

Z największym skandynawskim przewoźnikiem niskokosztowym polecimy do Pizy z Warszawy (lotnisko Okęcie). Przewoźnik na stałe współpracuje z największym polskim portem lotniczym. Cena biletu – od ok. 825 złotych. Bilety są w sprzedaży do 10 maja 2013 r. na loty wykonywane do 30 września 2013 r. Mamy więc jeszcze trochę czasu np. by zaplanować wakacyjny pobyt w tym mieście.

Cena biletu zawiera dodatkowe opłaty, poza opłatą transakcyjną i opłatą za bagaż główny. Obowiązuje na lot w jedną stronę. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku zakupienia wszystkich biletów dostępnych w puli. Oferta może również nie obowiązywać w terminach świątecznych.

Z Ryanairem do Pizy polecimy z Krakowa. Cena biletu – od ok. 110 złotych (w jedną stronę) z wliczonymi opłatami dodatkowymi, poza opłatą transakcyjną i opłatą za bagaż główny. Loty będą realizowane do 31 maja 2013 r. Cena jest zmienna – zależy od aktualnych notowań kursów walutowych. Promocja może nie obowiązywać w terminach świątecznych.

Więcej informacji – na stronach internetowych przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100