Czech Airlines

Poprad – Londyn. Nowy kierunek w CSA

Generic 468x60

Czeskie linie lotnicze ČSA oferują nowe, interesujące również dla polskich podróżnych połączenie – z Popradu, znajdującego się niedaleko granicy z Polską, do Londynu, który wciąż bije rekordy popularności plasując się na pierwszym miejscu pośród wszystkich kierunków najchętniej wybieranych przez Polaków.

Londyn cieszy się również dużym zainteresowaniem czeskich pasażerów, można się spodziewać, że nowy kierunek okaże się strzałem w dziesiątkę. Dla wielu mieszkańców południowej Polski wyprawa na lotnisko w Popradzie będzie szybsza i tym samym wygodniejsza niż korzystanie z portu w Krakowie-Balicach. Z pewnością władze ČSA decydując się na nowy kierunek miały na uwadze również możliwość zainteresowania wielu pasażerów z kraju swojego północnego sąsiada.

Czy kierunek okaże się naprawdę rentowny? Z pewnością zależy na tym władzom Popradu, które zdecydowały się przeznaczyć 50 tysięcy euro dotacji na rozwinięcie oferty.

Z Popradu do Londynu można będzie polecieć dwa razy w tygodniu, loty będą wykonywane w czwartki i w niedziele. Loty będą wykonywane samolotami należącymi do spółki-córki ČSA, Czech Holidays Airlines.
 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100