Air France / KLM Inne

Promocja kierunków transkontynentalnych w KLM

Generic 468x60

Holenderskie linie lotnicze KLM oferują tańsze bilety na loty transkontynentalne – między innymi do miast w Stanach Zjednoczonych – w ofercie najpopularniejsze kierunki, w tym: Waszyngton i Chicago. Oferta dotyczy również polskiego lotniska Okęcie. Wyloty – z różnych miast europejskich.

Za bilet na lot z Warszawy do Chicago zapłacimy od ok. 1850 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Taryfa dotyczy przelotów w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – trzy miesiące.

Drugi z oferowanych kierunków promocyjnych to Warszawa – Waszyngton. Cena biletu – od ok. 2500 złotych – również na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – niedzielą i maksymalnym – trzy miesiące.

Ceny podane w ofercie są ruchome – uzależnione bezpośrednio od aktualnych (w dniu nabywania biletu) notowań kursów walutowych.

Promocja może nie obowiązywać w terminach świątecznych.

Więcej informacji o aktualnych promocjach oferowanych przez KLM, kierunkach i szczegółowych warunkach – w serwisie internetowym przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100