Lot

Promocja krajowa w PLL LOT

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do korzystania z nowej promocji, w ramach której oferują tańsze ceny biletów na loty krajowe. W katalogu kierunków promocyjnych wszystkie lotniska regionalne, z którymi współpracuje narodowy przewoźnik. W ofercie m.in. loty na trasie Kraków – Warszawa i Poznań – Warszawa.

Ceny biletów na loty z Krakowa do Warszawy zaczynają się od ok.570 złotych. Cena dotyczy lotu w obie strony, pobyt minimalny – niedziela, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki. Rezerwacje prowadzone będą do 15 lutego 2013 roku na loty odbywające się również do tego dnia.

Drugi z kierunków objętych promocją to Poznań – Warszawa. Ceny biletów – od ok. 545 złotych. Terminy: 15 lutego 2013 r. Minimum pobytu – pierwsza niedziela po wylocie, maksimum – jeden miesiąc.

Liczba biletów w puli promocyjnej jest ograniczona, w związku z tym promocja może zakończyć się wcześniej. Szczegółowe informacje na temat promocji i warunków udziału w niej – w serwisie internetowym przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100