Malev

Promocja Malev na bilety lotnicze do Budapesztu i Bukaresztu

Generic 468x60

Węgierskie linie lotnicze Malev zapraszają do udziału w promocji – tylko teraz bilety – m.in. do stolic Europy – w okazyjnych, niskich cenach. Promocja dotyczy m.in. warszawskiego lotniska. Można wybrać się np. do Budapesztu, czy Bukaresztu.

Cena biletu na trasie Warszawa – Budapeszt – od ok. 360 złotych. Rezerwacje możliwe do 15 stycznia 2012 roku, na loty odbywające się do 31 października 2012 roku. W cenie – opłaty lotniskowe i podatki, należy natomiast doliczyć opłatę transakcyjną, Cena dotyczy lotu w jedną stronę. Może się zmienić z uwagi na ewentualne wahania w notowaniach kursów walutowych.

Drugi promocyjny kierunek: Warszawa – Bukareszt, dostępny również w terminie do 15 stycznia 2012 roku. Rezerwacje – na loty odbywające się do 31 października 2012 roku. Cena – od ok. 630 złotych (z opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Przelot – w dwie strony. Liczba biletów w puli promocyjnej – ograniczona. Promocja może zakończyć się wcześniej – w przypadku wykupienia wszystkich biletów.

Więcej informacji i rezerwacje – serwis internetowy linii lotniczych Malev.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100