Inne

Promocja na bilety lotnicze do Florencji w Swiss i Alitalii

Generic 468x60

Florencja to jedno z piękniejszych miast nie tylko we Włoszech, kto był w stolicy Toskanii, z pewnością zgodzi się z opinią, że to również jedno z najbardziej inspirujących miast Europy i świata. Do Florencji zapraszają aktualnie dwie linie lotnicze – proponując atrakcyjne, niskie ceny biletów.

Loty do Florencji z liniami lotniczymi Swiss w cenie już od ok. 630 złotych. Loty realizowane są z warszawskiego Okęcia. Rezerwacje możliwe do 5 marca 2012 roku (albo do wyczerpania puli promocyjnej). Promocja obowiązuje na loty odbywające się od 2 lutego do 31 grudnia 2012 roku. Cena podana w ofercie zawiera dodatkowe opłaty i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa dotyczy lotu w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – dwanaście miesięcy od daty wylotu.

Podobną promocję oferuje również włoski narodowy przewoźnik linie lotnicze Alitalia. Wyloty – z Warszawy. Cena biletu (z wliczonymi opłatami dodatkowymi i podatkami) od 685 złotych. Wyloty od 9 lutego do 31 lipca 2012 roku. Rezerwacji można dokonywać do 29 lutego 2012 roku. Taryfa na lot w obie strony,  z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i pobytem maksymalnym – trzy miesiące od daty wylotu. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona, w związku z tym promocja może zakończyć się przed terminem podanym w ofercie.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100