Lot Norwegian

Promocja na bilety lotnicze do Helsinek w PLL LOT i Norwegian

Generic 468x60

Stolica Finlandii to jeden z częściej wybieranych kierunków podróży lotniczych. Aktualnie dwie linie lotnicze oferują promocyjne ceny biletów do Helsinek. Tańsze bilety znajdziemy w ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT i Norwegian Air Shuttle.

Z polskim przewoźnikiem polecimy do stolicy Finlandii już za 395 złotych. Cena obowiązuje na loty wykonywane do 20 maja 2012 roku. Do tego dnia można też rezerwować bilety. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku zarezerwowania wszystkich biletów dostępnych w puli. Cena dotyczy lotu w dwie strony, pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Może ulec zmianie w przypadku wahań kursów walutowych.

Helsinki w promocji Norwegian. Wylot (podobnie jak w przypadku PLL LOT) z warszawskiego Okęcia. Cena biletu – od. ok. 440 złotych. Loty wykonywane będą do 31 lipca 2012 roku. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa na lot w jedną stronę.

Więcej informacji o aktualnych promocjach – na stronach internetowych przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100