Lufthansa

Promocja na dobry początek w ofercie Lufthansa Italia

Generic 468x60

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już niedługo zainaugurowane zostanie nowe połączenie z warszawskiego Okęcia – Lufthansa Italia 28 marca 2010 roku zaproponuje pierwszy lot na trasie Warszawa – Mediolan Malpensa. Z tej okazji przewoźnik zdecydował się na wprowadzenie specjalnej oferty promocyjnej – a w jej ramach można nabyć bilety w bardzo atrakcyjnej cenie, za bilet w dwie strony zapłacimy jedynie 444 złote (jest to cena brutto zawierająca wszystkie dodatkowe opłaty i podatki).

Zainteresowani mogą dokonywać rezerwacji do 7 lutego 2010 roku. Bilety promocyjne można nabywać dla dwóch osób, promocja trwa od 2 lutego br. Sam lot natomiast może się odbyć w dowolnym wybranym przez klienta terminie. Promocja ma również związek z pierwszą rocznicą funkcjonowania Lufthansy Italia, dokładnie 2 lutego 2009 roku wystartował pierwszy samolot tego przewoźnika, jak się okazało pomysł z uruchomieniem specjalnej, włoskiej części Lufthansy był bardzo trafiony i to mimo tego, że na debiut nowych linii wybrano najtrudniejszy w historii przewozów pasażerskich rok, który zdominowany był przez światowy kryzys gospodarczy.

Połączenie punktualności i rzetelności Lufthansy z typowo włoską obsługą przypadło do gustu wielu Europejczykom, co znalazło wyraz w stopniowym rozszerzaniu oferty przewoźnika. Loty na trasie: Warszawa – Mediolan będą się odbywały aż dwa razy dziennie, rano i wieczorem.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100