Inne Lufthansa

Promocja na loty do Lizbony w Swiss Air i Lufthansa

Generic 468x60

Deutsche Lufthansa AG i Swiss Air oferują promocyjne ceny biletów na loty do Lizbony, cieszącej się coraz większą popularnością stolicy Portugalii. Bilety w ofercie niemieckiego przewoźnika w cenie już od ok. 380 złotych. Rezerwacje możliwe do 11 marca 2012 roku na loty odbywające się do 31grudnia 2012 roku. Wyloty z warszawskiego lotniska Okęcie.

Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe oraz podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Cena dotyczy lotu w obie strony. Pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie albo sześć dni. Pobyt maksymalny – trzy miesiące. Cena może się zmienić w przypadku wahań kursów walutowych. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli zostaną wykupione.

Lizbona w ofercie szwajcarskiego przewoźnika w cenie od 625 złotych. Cena zawiera opłaty dodatkowe, oprócz opłaty transakcyjnej. Sprzedaż biletów w ramach oferty promocyjnej prowadzona będzie do 5 marca 2012 roku albo do wyczerpania puli promocyjnej. Rezerwacji można dokonywać na loty wykonywane do 31 grudnia 2012 roku. Cena na lot w obie strony.

Więcej informacji – serwisy internetowe przewoźników: lufthansa | swiss


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100