Czech Airlines Lot

Promocja na loty do Pragi w PLL LOT i CSA

Generic 468x60

Stolica Czech, Praga, to jedno z najpiękniejszych i najczęściej, niezależnie od pory roku, odwiedzanych miast Europy – w związku z tym linie lotnicze dość często oferują promocyjne ceny biletów na loty do Pragi. Aktualnie tańsze niż w ofercie standardowej bilety do czeskiej stolicy znajdziemy m.in. w PLL LOT i w CSA.

Praga w promocji Polskich Linii Lotniczych LOT – cena biletu od ok. 400 złotych. Sprzedaż prowadzona będzie do 30 kwietnia 2012 roku albo do wyprzedania wszystkich biletów udostępnionych w puli. Rezerwacje na loty wykonywane do 30 kwietnia 2012 roku. Wylot z Warszawy. W cenie – opłaty dodatkowe: lotniskowe i podatki, nie wliczono opłaty transakcyjnej, ani opłaty za bagaż główny, która może być doliczona. Cena – zmienna – uzależniona od aktualnych notowań kursów walutowych.

Promocja w Czeskich Liniach Lotniczych CSA – zakończenie oferty w kwietniu. Cena biletu – ok. 500 złotych, na lot w obie strony, pobyt minimalny – trzy dni, pobyt maksymalny – jeden rok. Do ceny należy doliczyć opłatę transakcyjną. Cena uzależniona jest od aktualnych notowań kursów walutowych. Liczba biletów w puli promocyjnej – ograniczona.

Promocje mogą nie obowiązywać w okresach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100