Inne

Promocja na loty z Warszawy w American Airlines

Generic 468x60

Linie lotnicze American Airlines zapraszają do udziału w najnowszej promocji, w ramach której można nabyć bilety na loty transatlantyckie w atrakcyjnych cenach. W ofercie między innymi Las Vegas i Honolulu. Z promocji mogą skorzystać pasażerowie planujący podróż z Warszawy.

Kierunek: Warszawa – Los Angeles w cenie od ok. 2200 złotych. W cenę wliczono dodatkowe opłaty, w tym lotniskową i podatki, nie wliczono opłaty transakcyjnej, którą należy uwzględnić w końcowej cenie biletu. Rezerwacji można dokonywać do 23 listopada 2011 roku, na loty odbywające się do 31 marca 2012 roku. Pobyt minimalny został określony jako pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Drugi z oferowanych kierunków, Warszawa – Honolulu w cenie od ok. 2935 złotych (z wliczonymi opłatami dodatkowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Terminy możliwych rezerwacji i wylotów – tak jak w przypadku z ww. kierunku. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli promocyjnej zostaną sprzedane.

Ceny mogą się różnić w związku z ewentualnymi wahaniami kursów walutowych.

 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100