Lot

Promocja PLL LOT na loty do Stambułu i Barcelony

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do skorzystania z letniej promocji, w ramach której można dokonywać rezerwacji biletów do atrakcyjnych turystycznie miast, w tym między innymi do Stambułu i Barcelony. Rezerwacje możliwe tylko do 20 lipca 2011 roku. Oferta ma charakter promocyjny, w związku z tym pula biletów jest ograniczona, promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety zostaną zarezerwowane przed terminem.

Cena biletu do Stambułu – od ok. 340 złotych. Wylot – z warszawskiego lotniska Okęcie. Termin wylotu – od 1 grudnia 2011 roku do 31 stycznia 2012 roku. Cena zweira dodatkowe opłaty – lotniskowe oraz podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa dotyczy lotu w obie strony.

Drugi z oferowanych w ramach promocji kierunków to Warszawa – Barcelona. Stolica hiszpańskiej Katalonii w cenie już od 340 złotych za lot w obie strony. Rezerwacje na loty, które będą się odbywały do 31 marca 2012 roku. Cena zawiera dodatkowe opłaty (lotniskowe i podatki), nie zawiera opłaty tranzytowej. 

Ceny mogą się zmieniać w przypadku wahań kursów walutowych. Więcej informacji o ofercie na stronie internetowej PLL LOT.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100