Inne

Promocja w Alitalii – tańsze bilety do Brindisi i Bolzano

Generic 468x60

Włoskie linie lotnicze Alitalia zapraszają do skorzystania z promocji, w jej ramach między innymi tanie bilety do włoskich miast, w tym do Brindisi i do Bolzano. Wyloty w obu kierunkach – z warszawskiego lotniska Okęcie.

Cena biletu na trasie Warszawa – Brindisi – Warszawa już od 800 złotych. Cena zawiera opłaty dodatkowe, takie jak: opłaty lotniskowe oraz podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Bilet na lot w obie strony – z pobytem minimalnym określonym jako pierwsza niedziela po wylocie. Rezerwacje możliwe do 15 czerwca 2011 roku. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli bilety udostępnione w ramach puli promocyjnej zostaną wykupione przed czasem. Cena może się nieco różnic od podanej w ofercie – ze względu na ruchome notowania kursów walutowych. Rezerwacji można dokonywać na loty, które będą się odbywały w okresie wakacji szkolnych, czyli do 31 sierpnia 2011 roku.

Drugi oferowany przez Alitalię promocyjny kierunek to Warszawa – Bolzano, również w obie strony,  z pobytem minimalnym – pierwsza niedziela po wylocie. Cena – od 965 złotych (z opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Rezerwacje – do 15 czerwca 2011 roku, wyloty – do 31 sierpnia 2011 roku. Promocja może zakończyć się wcześniej.

 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100