Air France / KLM

Promocja w KLM na kierunki europejskie

Generic 468x60

Holenderskie Królewskie Linie Lotnicze KLM zapraszają do skorzystania z aktualnych promocji – w ofercie między innymi tańsze bilety na loty do cieszących się dużą popularnością miast europejskich.

Kierunki dostępne w promocji i ceny: Barcelona – od ok. 740 złotych, Bergen – od ok. 710 złotych, Birmingham – 710 złotych, Goteborg – 710 złotych, Genewa – 710 złotych, Lizbona – również od 710 złotych. W tej samej cenie polecimy również do Londynu, Madrytu, Manchesteru, Newcastle i Stavanger.

Cena dotyczy lotu w obie strony, zawiera dodatkowe opłaty, w tym podatki oraz opłaty lotniskowe. Ceny podane w ofercie są zmienne – co jest uzależnione od aktualnych notowań kursów walutowych.  Promocja dotyczy rezerwacji internetowych wykonywanych za pośrednictwem serwisu dostępnego na stronie internetowej przewoźnika. Tam również więcej informacji na temat innych promocji i warunków przewozu.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty i promocji znajdziemy na stronie internetowej przewoźnika – www.klm.com.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100