Lufthansa

Promocja w Lufthansa na loty do Brazylii

Generic 468x60

Rio de Janeiro i San Paulo to najpopularniejsze miasta w Brazylii, wybierane zarówno przez pasażerów udających się do tego niezwykłego kraju w celach turystycznych, jak i biznesowych. Jeśli planujemy podróż do Brazylii, warto już teraz skorzystać z promocyjnej oferty niemieckiego przewoźnika, Lufthansy.

Rezerwacje w ramach oferty promocyjnej możliwe do 31 stycznia 2012 roku – na loty odbywające się w terminie do 30 września.  Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli zostaną sprzedane.

Cena biletu na trasie Wrocław – Rio de Janeiro – już od ok. 3740 złotych. W cenę wliczono dodatkowe elementy (opłaty lotniskowe i podatki), należy natomiast doliczyć opłatę transakcyjną. Cena na lot w dwie strony – minimum pobytu to sześć dni albo pierwsza niedziela po wylocie.

Kierunek: Wrocław – San Paulo,  w cenie – od ok. 4170 złotych (z doliczonymi opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Taryfa na lot w obie strony – pobyt minimalny – sześć dni albo niedziela.

Ceny biletów mogą ulegać zmianom – co jest uzależnione od aktualnych, w dniu dokonywania rezerwacji, notowań kursów walutowych.
Więcej informacji o promocji i rezerwacje – serwis internetowy przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100