Lufthansa

Promocja w Lufthansie na bilety do Marsylii i Lyonu

Generic 468x60

Największy niemiecki przewoźnik, Lufthansa, oferuje w ramach nowej promocji m.in. bilety do miast francuskich. Z Warszawy (Okęcia) możemy polecieć np. do Marsylii i Lyonu.

Bilety na trasie Warszawa – Marsylia dostępne są w cenie od ok. 770 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Rezerwacje prowadzone są do 30 listopada 2012 roku – na loty odbywające się również do końca listopada. Cena jest zmienna i zależy bezpośrednio od aktualnych notowań kursów walutowych. Taryfa obowiązuje na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc.

Drugi z kierunków promocyjnych to Warszawa – Lyon. Cena – również od ok. 770 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, poza transakcyjną. Terminy – takie same jak w przypadku kierunku Warszawa – Marsylia – Warszawa. Inne warunki – takie same (minimum i maksimum pobytu).

Promocja może zakończyć się wcześniej, z uwagi na ograniczoną liczbę biletów w puli. Wykupienie wszystkich dostępnych w jej ramach biletów oznacza koniec oferty.

Więcej informacji – serwis internetowy przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100