Lufthansa

Promocja w Lufthansie na loty do Dusseldorfu i Monachium

Generic 468x60

Lufthansa oferuje tańsze bilety do miast niemieckich. W ofercie promocyjnej między innymi loty z Warszawy (lotnisko Okęcie) do Dusseldorfu i do Monachium. Bilety na trasie Warszawa – Dusseldorf dostępne są w cenie od ok. 420 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Cena jest ruchoma – zależy od aktualnych w dniu zakupu biletu notowań kursów walutowych.

Bilety są dostępne w sprzedaży do 30 listopada 2012 roku – na loty odbywające się również do tego dnia. Taryfa obowiązuje na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc.

Podobne warunki obowiązują w przypadku drugiego kierunku oferowanego z warszawskiego Okęcia: Warszawa – Monachium – Warszawa. Cena biletu: od ok. 500 złotych (z wliczonymi opłatami dodatkowymi, poza opłatą transakcyjną). Rezerwacje i wyloty – termin maksymalny: 30 listopada 2012 roku.

Promocja może nie obowiązywać w terminach świątecznych, może również zakończyć się wcześniej – liczba biletów udostępnionych w puli promocyjnej jest ograniczona.

Więcej informacji – serwis internetowy przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100