Lufthansa

Promocja w Lufthansie na loty do Hamburga i do Lipska.

Generic 468x60

Lufthansa oferuje promocyjne ceny biletów na wybranych trasach. W najnowszej promocji między innymi loty z warszawskiego lotniska Okęcie do miast niemieckich. Na tańszą podróż z Lufthansą mogą liczyć m.in. pasażerowie wybierający się

Bilety na trasie Warszawa – Hamburg dostępne są w cenie od ok. 770 złotych. Cena obowiązuje na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc. Cena jest ruchoma – zależy od aktualnych notowań kursów walutowych. W cenę wliczono wszystkie dodatkowe opłaty – lotniskowe i podatki, należy doliczyć jedynie opłatę transakcyjną.

Drugi z proponowanych w promocji kierunków to Warszawa – Lipsk – Warszawa. Cena biletu – od ok. 850 złotych. Rezerwacje możliwe do 10 stycznia 2013 roku na loty wykonywane również do tego dnia. Takie same terminy obowiązują na wszystkie kierunki oferowane w promocji.

Promocja może zakończyć się wcześniej – w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli. Oferta może nie dotyczyć terminów świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100